Okeyde Misafir Oyuncu

Okeyde Misafir Oyuncu

Okeyde Misafir Oyuncu

Okeyde misafir oyuncu nedir ne işe yarar misafir oyuncu nasıl olunur şöyle, birçok okey oyunu oyna seven kişiler artık dışarı çıkıp bir de bu şekilde vakit kaybetmek yerine. İster yabancı birileri ile isterse de akrabaları ya da dostlarıyla evin rahatlığında farklı internet oyun sitelerinde okey oynamaktadır. Soğuk havalarda ya da çok sıcak havalarda dışarı çıkmadan farklı üyelik alternatifleri ile okey oyunu oynanabilmektedir.

Elbette bazı siteler bunu ücretli olarak sunarken bazı siteler ise ücretsiz bir şekilde okey severlere fırsat tanımaktadır.  Hangisi seçilirse seçilsin bu siteler aracılığı ile farklı odalara giriş yaparak üstelik güzel bir sohbet eliğinde 2 ya da 3 veya 4 kişi olarak her hangi bir şekilde bekleme yaşanmadan okey oynanabilmektedir.

Okeyde Misafir Girişi

            Elbette internet üzerinde okey oynamak için öncelikle giriş yapmak gerekmektedir. Bunlardan ilki gerçek üye olarak. Yani mail adresi ile kayıt olup bir takma isim ve şifre belirlenmek sureti ile siteye giriş yapmaktır. Diğer ise Okeyde misafir oyuncu olarak giriş yaparak oyunlara katılmaktır. Bilindiği üzere okey oynamak için oldukça fazla sayıda internet oyun sitesi bulunmaktadır.

Bu siteler içerisinde oyun oynamak için sürekli olarak sitelere üye olmakla uğraşmak istemeyen birçok oyun sever bu sitelere misafir üye olarak giriş yapabilmektedirler. Bunun için ise bazı sitelerde bir takma isim belirlenerek giriş yapılırken. Bazı siteler bu takma ismi kendileri otomatik olarak belirler ve oyuncuyu direkt olarak oyunun içerisine katar.

Misafir Olarak Oyuna Girmek

            Bazı okey severler ise internet üzerinden oyun oynarken öyle her yere üye olmak istemedikleri için sadece misafir üye olarak giriş yaparlar ve bir süre oyun oynadıktan sonra siteden ayrılırlar. Bir de arada sırada internet sitelerini kullanarak okey oynayan kişiler bulunmaktadır ve bu kişiler de yine Okeyde misafir oyuncu olarak giriş yapar ve bir süre sonra siteden ayrılır. Misafir üyeler çıkıp aynı siteye yeniden farklı bir nick name ile giriş yaparak yeniden oynayabilmektedir. Ancak bu tür bir girişin eksikleri ise her hangi bir puan kazanılmaz ya da derecesi yükseltilmez. Sadece normal oyuncu olarak giriş yapar ve oynar.

Daha önceki yazımız olan, Okeyde Masadan Atılma Yazımızı ziyaret ederek okeyde masadan atılma sebepleri nedir masadan nasıl atılır gibi bilgiler öğrene bilirsiniz.