Okeyde Masa Dondurma

Okeyde Masa Dondurma

Okeyde Masa Dondurma

Okeyde masa dondurma nasıl olur nasıl yapılır şöyle, bu sorun genel olarak birçok farklı internet sitesi üzerinde gerçekleşmektedir. Bu durum bazen hile yapan kişiler tarafından yapılırken bazen de sohbet kısmından sürekli olarak küfür eden kişiler nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar okey oyunu oyna evde ya da kahvehanelerde ve birçok değişik cafe mekânlarında dahi oynanıyor olsa da, son zamanlarda birbirinden farklı internet oyun siteleri aracılığı ile ister yabancı kişiler ile istenirse de tanıdıklarla sohbet ederek okey oynanabilmektedir.

Bu noktada internet oyun siteleri içerisinde en büyük sorunlardan biri de Okeyde masa dondurma işlemidir. Bu yüzden oyun kilitlenir ve uzun bir süre her hangi bir şekilde oyun oynanamaz.

Okey Masa Donma Durumu

            Bu tür bir durumun en büyük etkenlerinden biri sohbet kısımlarında yapılan küfürlerdir. Bu yüzden özellikle de masa sahibinin yapacağı iki iş bulunmaktadır. Bunlardan biri eğer imkân varsa küfür eden kişi ya da kişileri masadan atmaktır. Ya da sistem içerisinde kişi kendi nick’i üzerine çift tıklayarak açılan sayfa üzerinde küfürlü cümle ya da kelimeleri engelle diyerek bu tür sorunları ortadan kaldırabilir. Bilindiği üzere internet üzerinden okey ya da bunun gibi birçok değişik oyun çeşitleri hizmetleri verildiğinden bu yana birçok hile sorunları da ortaya çıkmış durumdadır.

Bu yüzden Okeyde masa dondurma sorunları ya da masadan atılma, odanın çökmesi ve benzeri gibi sorunlar gün yüzüne çıkmaktadır. Sanal ortamda okey oyunu büyük bir yoğunlukla oynandığı için aynı zamanda bu tür sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Okey Oyunu Sorunları

            Sadece Okeyde masa dondurma sorunları değil, aynı zamanda yaşanan büyük yoğunluktan dolayı her hangi bir boş oda bulamama sorunları da oluşmaktadır. Her ne kadar farklı internet oyun siteleri ya da bu siteler içerisinde birbirinden değişik salon ve odalar olsa da, yinede bazı dönemler boş bir oda bulup okey oynama şansı yakalamak zor olabilmektedir. Üstelik bu sorunlar ücretli ya da ücretsiz olan tüm internet oyun sitelerinde olabilmektedir. Bu yüzden yaşanabilecek sorunlarda şikâyet maili yollamak ya da başka bir odaya geçmek en doğru seçeneklerden bir kısmıdır.

Daha önceki yazımız olan; Bedava Okey Yazımızı ziyaret ederek bedava okey nasıl oynanır bedava okey nasıl olur hakkında bilgiler edine bilirsiniz.